Tek Platformda Uçtan Uca Çözümler Sunar...
Tek Platformda Uçtan Uca Çözümler Sunar...
Garanti Şartları

Genel Koşullar;

Elden veya kargo ile irsaliyesiz ürün kabul edilmeyecektir. Teknik Servis departmanımıza elden bırakılan her ürün için "Arızalı Ürün Kabul Formu" düzenlenir. Ürünün takibi ve geri iadesi bu form karşılığı ile yapıldığından, söz konusu formun kaybedilmesi halinde, Firmanın antetli kağıdına yazılmış, kaşe ve yetkili imzası bulunan bir belge ile ürün teslimatı gerçekleşir, aksi halde ürün teslimi yapılmaz.

Garanti Dışı Durumlar;

  • Kullanıcının montaj veya test esnasında ürüne yapacağı fiziksel hatalar (çizik, kırık, yanık vb.) ürünün garanti kapsamı dışında kalmasına sebep olur.
  • Kullanıcın şartlar ne olursa olsun ürün üzerindeki garanti etiketleri veya seri numarasına müdahale hakkı yoktur. Garanti etiketleri veya seri numarası zarar görmüş ise (kazınmış, silinmiş, yırtılmış ) bu ürünler garanti kapsamı dışında tutulur.
  • Garanti süresi içerisinde ürünün kullanıcı tarafından içinin açılması (monitör, ups, optik sürücü, hdd, kamera vb. ) veya herhangi bir şekilde müdahale edilmesi ürünün garanti dışı kalmasına neden olur.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et